Taal
NL
dansk
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
čeština
Menu
Sluiten
Wedstrijden
Toernooi
Toernooi
Leeftijdscategorieën
Teams
Toernooi reglement
Historie
Euro-Sportring App
Programma
Programma
Overzicht
Hospitality
Hospitality
Check-In
Openbaar vervoer
Toeristische informatie
Tips
Accommodatie
Maaltijden
Sporthall
Rooming Bodensee Pokal
Breakfast divisions
Locatie
Media
Contact
Toernooi
Teams
Leeftijdscategorieën
Teams
Toernooi reglement
Historie
Euro-Sportring App
U17
1.
Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
2.
Kometrib 1 (FR)
3.
Kometrib 2 (FR)
4.
F.C. Baldersheim (FR)
5.
JSG Bremthal/Niederjosbach (DE)
6.
JFV Bürstadt (DE)
7.
SV Brettheim (DE)
8.
Dorfkickers Mainschleife (DE)
9.
FV Ravensburg (DE)
10.
Mouvement du Centre (CH)
11.
FC Sternenberg (CH)
12.
FC Schwarzwasser (CH)
13.
FC Bolligen (CH)
14.
SV Muttenz (CH)
15.
FC Vaduz (LI)
16.
FC Viktoria Bregenz (AT)
U15
1.
FK Tachov (CZ)
2.
Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
3.
U.S. Challex (FR)
4.
U.S. Les Fins 1 (FR)
5.
U.S. Les Fins 2 (FR)
6.
FV Blau-Weiß Röhrsdorf (DE)
7.
Rot-Weiss Darmstadt 1 (DE)
8.
Rot-Weiss Darmstadt 2 (DE)
9.
JFV Bürstadt 1 (DE)
10.
JFV Bürstadt 2 (DE)
11.
TuS Metzingen 1 (DE)
12.
TuS Metzingen 2 (DE)
13.
SV Brettheim (DE)
14.
FC Biberg (DE)
15.
TSV Altenberg (DE)
16.
SV Esperia Italia Neu-Ulm (DE)
17.
Foot Région Morges (CH)
18.
Team Fribourg Ville (CH)
19.
Oberemmental 05 (CH)
20.
SV Muttenz (CH)
21.
FC Orion (CH)
22.
SW Bregenz (AT)
23.
FC Viktoria Bregenz (AT)
24.
DSV Dornbirn (AT)
U13/9
1.
FK Tachov (CZ)
2.
Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
3.
U.S. Challex 1 (FR)
4.
U.S. Challex 2 (FR)
5.
A.S. Blamont (FR)
6.
Entente du Haut Koenigsbourg 1 (FR)
7.
Entente du Haut Koenigsbourg 2 (FR)
8.
SKG Rodgau (DE)
9.
JSG Schaumberg Nahe 1 (DE)
10.
JSG Schaumberg Nahe 2 (DE)
11.
SV Kolbermoor (DE)
12.
VfB Eichstätt (DE)
13.
SV Weingarten (DE)
14.
SGM Aufheim/Holzschwang/Pfaffenhofen (DE)
15.
F.C. Laconnex 1 (CH)
16.
F.C. Laconnex 2 (CH)
17.
Oberemmental 05 (CH)
18.
FC Reinach (CH)
19.
FC Witikon (CH)
20.
FC Witikon (CH)
21.
FC Red Star Zürich (CH)
22.
SW Bregenz (AT)
23.
FC Viktoria Bregenz (AT)
24.
SW Bregenz U12 (AT)
U11/7
1.
FK Tachov (CZ)
2.
Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
3.
F.C. Truchtersheim 1 (FR)
4.
F.C. Truchtersheim 2 (FR)
5.
Entente 3 rives (FR)
6.
Entente de l' Ill 1 (FR)
7.
Entente de l' Ill 2 (FR)
8.
Entente Molsheim-Ernolsheim 1 (FR)
9.
Entente Molsheim-Ernolsheim 2 (FR)
10.
Entente Molsheim-Ernolsheim 3 (FR)
11.
VFB Asslar (DE)
12.
JSG E/O/Meißner (DE)
13.
SF Illerrieden (DE)
14.
F.C. Laconnex (CH)
15.
FC Witikon (CH)
16.
FC Red Star Zürich (CH)
17.
FC Wettswil/Bonstetten (CH)
18.
SW Bregenz (AT)
19.
FC Dornbirn 1 (AT)
20.
FC Dornbirn 2 (AT)
21.
FC Höchst (AT)
22.
FC Hard (AT)
23.
FC Viktoria Bregenz 1 (AT)
24.
FC Viktoria Bregenz 2 (AT)
U10/7
1.
TJ Cukrovar Hrusovany (CZ)
2.
Entente 3 rives (FR)
3.
VFB Asslar (DE)
4.
FC Finsing (DE)
5.
F.C. Laconnex (CH)
6.
FC Wettingen (CH)
7.
SW Bregenz (AT)
8.
SV Lochau 1 (AT)
9.
SV Lochau 2 (AT)
10.
FC Viktoria Bregenz (AT)
11.
FC Viktoria Bregenz Girls (AT)
12.
FC Dornbirn (AT)
Sponsors