hlavní obrázek
turnaj

týmy

U17


  • 1. Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
  • 2. Kometrib 1 (FR)
  • 3. Kometrib 2 (FR)
  • 4. F.C. Baldersheim (FR)
  • 5. JSG Bremthal/Niederjosbach (DE)
  • 6. JFV Bürstadt (DE)
  • 7. SV Brettheim (DE)
  • 8. Dorfkickers Mainschleife (DE)
  • 9. FV Ravensburg (DE)
  • 10. Mouvement du Centre (CH)
  • 11. FC Sternenberg (CH)
  • 12. FC Schwarzwasser (CH)
  • 13. FC Bolligen (CH)
  • 14. SV Muttenz (CH)
  • 15. FC Vaduz (LI)
  • 16. FC Viktoria Bregenz (AT)

U15


  • 1. FK Tachov (CZ)
  • 2. Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
  • 3. U.S. Challex (FR)
  • 4. U.S. Les Fins 1 (FR)
  • 5. U.S. Les Fins 2 (FR)
  • 6. FV Blau-Weiß Röhrsdorf (DE)
  • 7. Rot-Weiss Darmstadt 1 (DE)
  • 8. Rot-Weiss Darmstadt 2 (DE)
  • 9. JFV Bürstadt 1 (DE)
  • 10. JFV Bürstadt 2 (DE)
  • 11. TuS Metzingen 1 (DE)
  • 12. TuS Metzingen 2 (DE)
  • 13. SV Brettheim (DE)
  • 14. FC Biberg (DE)
  • 15. TSV Altenberg (DE)
  • 16. SV Esperia Italia Neu-Ulm (DE)
  • 17. Foot Région Morges (CH)
  • 18. Team Fribourg Ville (CH)
  • 19. Oberemmental 05 (CH)
  • 20. SV Muttenz (CH)
  • 21. FC Orion (CH)
  • 22. SW Bregenz (AT)
  • 23. FC Viktoria Bregenz (AT)
  • 24. DSV Dornbirn (AT)

U13/9


  • 1. FK Tachov (CZ)
  • 2. Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
  • 3. U.S. Challex 1 (FR)
  • 4. U.S. Challex 2 (FR)
  • 5. A.S. Blamont (FR)
  • 6. Entente du Haut Koenigsbourg 1 (FR)
  • 7. Entente du Haut Koenigsbourg 2 (FR)
  • 8. SKG Rodgau (DE)
  • 9. JSG Schaumberg Nahe 1 (DE)
  • 10. JSG Schaumberg Nahe 2 (DE)
  • 11. SV Kolbermoor (DE)
  • 12. VfB Eichstätt (DE)
  • 13. SV Weingarten (DE)
  • 14. SGM Aufheim/Holzschwang/Pfaffenhofen (DE)
  • 15. F.C. Laconnex 1 (CH)
  • 16. F.C. Laconnex 2 (CH)
  • 17. Oberemmental 05 (CH)
  • 18. FC Reinach (CH)
  • 19. FC Witikon (CH)
  • 20. FC Witikon (CH)
  • 21. FC Red Star Zürich (CH)
  • 22. SW Bregenz (AT)
  • 23. FC Viktoria Bregenz (AT)
  • 24. SW Bregenz U12 (AT)

U11/7


  • 1. FK Tachov (CZ)
  • 2. Sokol Dobšice, z.s. (CZ)
  • 3. F.C. Truchtersheim 1 (FR)
  • 4. F.C. Truchtersheim 2 (FR)
  • 5. Entente 3 rives (FR)
  • 6. Entente de l' Ill 1 (FR)
  • 7. Entente de l' Ill 2 (FR)
  • 8. Entente Molsheim-Ernolsheim 1 (FR)
  • 9. Entente Molsheim-Ernolsheim 2 (FR)
  • 10. Entente Molsheim-Ernolsheim 3 (FR)
  • 11. VFB Asslar (DE)
  • 12. JSG E/O/Meißner (DE)
  • 13. SF Illerrieden (DE)
  • 14. F.C. Laconnex (CH)
  • 15. FC Witikon (CH)
  • 16. FC Red Star Zürich (CH)
  • 17. FC Wettswil/Bonstetten (CH)
  • 18. SW Bregenz (AT)
  • 19. FC Dornbirn 1 (AT)
  • 20. FC Dornbirn 2 (AT)
  • 21. FC Höchst (AT)
  • 22. FC Hard (AT)
  • 23. FC Viktoria Bregenz 1 (AT)
  • 24. FC Viktoria Bregenz 2 (AT)

U10/7


  • 1. TJ Cukrovar Hrusovany (CZ)
  • 2. Entente 3 rives (FR)
  • 3. VFB Asslar (DE)
  • 4. FC Finsing (DE)
  • 5. F.C. Laconnex (CH)
  • 6. FC Wettingen (CH)
  • 7. SW Bregenz (AT)
  • 8. SV Lochau 1 (AT)
  • 9. SV Lochau 2 (AT)
  • 10. FC Viktoria Bregenz (AT)
  • 11. FC Viktoria Bregenz Girls (AT)
  • 12. FC Dornbirn (AT)

turnaj podporován